O nás

Jsme SMART tým, který…

...nedělá věci složitě.
...zjednodušuje procesy tak, aby vás nezdržovaly.
...bere papírování jako přežitek.
...chce mít ve věcech pořádek.
...pracuje s nadšením z různých měst po České republice.

„Chytrá“ administrativa - přehledně a online

Jsme S.M.A. – Smart Management Advisory. Nebaví nás dělat věci složitě, když můžeme být SMART. Naší specializací je administrativní podpora neboli back office. Umíme nastavit firmu zevnitř tak, aby šlapala jako dobře namazaný stroj. Klientům šetříme čas i peníze na nutných provozních procesech a díky tomu se mohou lépe soustředit na své podnikání.

V oboru se plavíme už přes 20 let. Za tu dobu jsme přepluli několik širých moří a vyzkoušeli sami na sobě, co funguje. Máme jedinečné zkušenosti, používáme vlastní unikátní software a další nástroje, které nám pomáhají pracovat efektivněji. Rádi se s vámi podělíme o naše know-how.

Účetnictví online

Nabízíme profesionální zázemí pro mikro, malé a střední firmy. Máme bohaté zkušenosti s účetnictvím s.r.o. tak i a.s. v různých oborech.

Zpracujeme vaše účetní doklady online, ušetříte pravidelné měsíční náklady za vlastní účetní oddělení. Zasílejte nám ke zpracování účetní doklady prostřednictvím naší platformy SMART a nebuďte otrokem papírů.

Pro každého klienta navrhujeme naši platformu SMART co nejlépe přizpůsobenou jeho potřebám a preferencím.

Náš férový přístup

Věříme v poctivou práci, máme bohaté zkušenosti v oboru a umíme naslouchat. A také víme, že každý klient nás může obohatit a nabídnout něco nového. Přesvědčte se sami a využívejte SMART řešení, které vám usnadní vaše podnikání.