Digitalizace a automatizace vnitřních procesů

Vyvinuli jsme MySmartPlace - chytrý software pro řízení malé a střední firmy. Za roky podnikání jsme hledali možnosti, jak si usnadnit a zefektivnit práci. Ne všechno musí nutně dělat lidská síla, mnohé vnitřní procesy se dají digitalizovat a automatizovat. Ušetří se tak peníze, čas a sníží se chybovost.

Po mnoha letech provozu jsme se rozhodli software rozšířit a nabídnout ho dalším společnostem. Buďte s námi také SMART.

JAK POMÁHÁ MYSMARTPLACE

Na jedno kliknutí z počítače, telefonu i tabletu získáte aktuální informace o své firmě.

Řídit firmu můžete odkudkoli a v jakémkoli čase. Máte po ruce všechny potřebné nástroje pro řízení administrativy, HR a procesů.

Snížíte náklady na back office minimálně o 50 % a efektivitu zvýšíte o 100 %.

Vaši pracovníci dostanou přístup v rozsahu, jaký potřebují – diferenciace dat.

VYZKOUŠET ZDARMA

Realizace projektu v rámci výzvy Virtuální podnik - Společnost S.M.A., a.s. realizuje od 11/2022 projekt s názvem SMA virtuální podnik upgrade, reg. číslo projektu CZ.31.2.0/0.0/0.0/22_015/0004956, který je spolufinancován Ministerstvem průmyslu a obchodu jako vlastníkem komponenty 1.5 Digitální transformace podniků Národního plánu obnovy v rámci Výzvy Virtuální podnik – Výzva I. Projekt cílí na maximálně možné zvýšení posunu společnosti v digitalizaci všech procesů a poskytovaných služeb společnosti S.M.A., a.s. Projekt řeší technologický upgrade zavedeného informačního systému ERP/MIS na platformě .NET do cloudového prostředí, jeho doplnění o automatizaci čtení primárních dokladů a aktualizaci funkčnosti jeho jednotlivých modulů. Ukončení projektu je plánováno na 06/2024.